CONTACT

 

Studio George Meertens
Overakkerstraat 192
4834 XP  Breda
06 573 22 47 2
K.V.K. 51589826

www.georgemeertens.com

contact@georgemeertens.com



COLOPHON

Photography/Fotografie

Freda Sonnega, Made, www.fotografiesonnega.nl
Peter Cox, Eindhoven, www.fotopetercox.nl
George Meertens, Breda, www.georgemeertens.com

 

 

Texts/Teksten

Museum de Pont, Tilburg

Hanneke de Man, Rotterdam

Rick Vercauteren, Museum van Bommel van Dam, Venlo

Joke J. Hermsen, Amsterdam

Rob Smolders, Deventer

br.Guerric Aerden ocso, Westmalle

Joost de Wal, Utrecht

br. Dirk Hanssens osb, Leuven

dr. Liesbeth de Jong, Utrecht

George Meertens, Breda

Joep Trommelen, Waalwijk

Arjan Janssen, Breda

Ad van Rosmalem, Breda

Loek Grootjans, Vlissingen

Eric Rinckhout, Kapellen (B)

 


Links/Verwijzingen:

De Pont Museum For Contemporary Art, Tilburg, www.depont.nl
Museum van Bommel van Dam, Venlo, www.vanbommelvandam.nl
Park, Tilburg, www.park013.nl
Culturele buitenplaats Kranenburgh, www.kranenburgh.nl
Stedelijk Museum Breda, Breda, www.stedelijkmuseumbreda.nl
Domkerk Utrecht, www.domkerk.nl
Vincent van Gogh Huis, Zundert, www.vangoghhuis.com
Kasteel van Gaasbeek, Gaasbeek, www.kasteelvangaasbeek.be/nl
Nothing But Good, art blog, nothing-but-good-art.blogspot.nl/
Lost Painters, webmagazine, www.lost-painters.nl
Joke J. Hermsen, www.jokehermsen.nl
Rob Smolders, altijdvandaag.nl
Mark van den Eijnden, Weert, Grafisch Ontwerpbureau Storm
Gijs Wortel Binding, Someren-Eind
Pascal Walters, Drukkerij Walters, Maastricht
Timmer Art Books, Oosterhout, lecturis.nl/product-cat/timmer-art-books/
De Kovel, monastiek tijdschrift voor Nederland en Vlaanderen, www.dekovel.org
The artists in the world, www.artistsintheworld.com

Espace Enny, Laag Keppel, www.espaceenny.nl/

Abdij van Westmalle, www.trappistwestmalle.be
Ágota Veres, www.veresagota.com
Daugavpils Mark Rothko Art Centre (LV), www.rothkocenter.com/en
KNO (Kiev Non-Objective), www.kno.org.ua/
Eric Rinckhout, ericrinckhout.wordpress.com/
elimart (B), www.elim.be/elimart
Debsaysyes, debsaysyes.org/
Voloshyn Gallery, Kiev (UA), www.voloshyngallery.art